USA - New York - Manhattan, SoHo

Škola Kaplan už 70 rokov  pôsobí na trhu a uspokojuje rôznorodú a náročnú klientelu. Ponúka široký výber kurzov a viac než 40 destinácií. Vyučovanie v Kaplane je efektívne, založené na sústavnej inovácii a modernizácii.

Škola v Empire State Building

Výučba anglického kurzu na 63. poschodí najznámejšej budovy na celom svete. Užívaj si výhľad z Empire State Building na horizont New Yorku priamo z okna triedy, pri tom ako si zlepšuješ svoje jazykové schopnosti.

Škola v SoHo

Táto škola je špeciálne prispôsobená potrebám študentov Kaplanu. Prekrásna historická budova sa nachádza v umeleckej a modernej štvrti SoHo alebo  South of Houston Street. Štúdium na tejto škole ti popri zlepšovaniu jazykových schopností, umožní, užívať si kultúru a krásy veľkolepého New Yorku.

New York

Čo sa týka silných zážitkov, veľa ľudí považuje New York za naj mesto na svete. New York je pre návštevníkov zaujímavý hlavne pre známe Times Square, Sochu slobody či Central Park. Je to mesto, ktoré je kultúrnym a obchodným centrom Spojených štátov, ktoré nikdy nespí, ktoré je plné zmien. Jednoducho je to „Veľké jablko“.

 

Manhattan

Ostrov s názvom Manhattan je časť mesta New York rozliehajúca sa na dolnom toku rieky Hudson. Medzi najatraktívnejšie pamiatky v časti Manhattan patria Empire State Building, Central Park,  Times Square, štvrť SoHo, známa ulica Wall Street, Broadway a mnohé ďalšie.

Rekreačná angličtina – 20 lekcií týždenne

Najlepší spôsob ako skombinovať kurz angličtiny s dovolenkou. Kurz sa skladá z 20 lekcií štandardnej angličtiny (15 hodín). Lekcia má 45 minút, počas ktorých sa intenzívne venujete angličtine – a popoludní si ju môžete precvičiť počas obhliadky mesta.

 

Všeobecná angličtina – 27 lekcií týždenne

Polointenzívny kurz, ktorý vám umožní zosúladiť komplexnú výučbu v triede so štruktúrovaným štúdiom a voľným časom. Dotácia je 20 lekcií (15 hodín) + 7 lekcií štruktúrovaného štúdia (5,25 hodiny).  Počas štrukturovaného štúdia sa venujete rôznym cvičeniam, projektom a knihám. Máte prístup do jazykového klubu a ku všetkých študijným materiálom. Zároveň ste stále monitorovaný skúseným pedagógom, ktorý vás vie vo vašom samoštúdiu nasmerovať.

 

Intenzívna angličtina – 35 lekcií týždenne

Najrýchlejšia cesta k plynulej komunikácii. Kurz sa skladá z 20 lekcií štandardnej angličtiny, 8 špecificky zameraných hodín a 7 hodín štrukturovaného štúdia. Špecificky zamerané lekcie sa plne prispôsobia Vašej jazykovej úrovni, nárokom a záujmom. Študenti sa na nich zaoberajú slovnou zásobou, súčasným dianím vo svete, miestnou kultúrou alebo obchodnou angličtinou. Hodiny štruktúrovaného štúdia dávajú priestok pre aktivity ako projekty, jazykové cvičenia, nteraktívne počítačové programy, študijné kluby a debaty.

 

Obchodná angličtina – 35 lekcií týždenne

20 lekcií štandardnej angličtiny kombinovanými s 8 lekciami zameranými na obchodný žargón a 7 lekciami štruktúrovaného štúdia za týždeň. Kurz rozvíja všeobecnú aj špecifickú stránku jazyka.

 

Akademický rok / semester

Akademický rok v Oxforde trvá 9 mesiacov, semester je ponúkaný v dvoch variantoch – na 5 a 6 mesiacov. Tieto pobyty sa začínajú niekoľkokrát do roka a majú rovnakú týždennú štruktúru predmetov ako štandardný alebo intenzívny kurz angličtiny.

 

V ponuke aj prípravne kurzy na TOEFL.

Hosťovská rodina

Rodiny sú starostlivo vyberané a s radosťou uvítajú zahraničných študentov vo svojej domácnosti. Táto voľba Vám umožní spoznať kultúru a jazyk, je to skvelá príležitosť ako si prehĺbite svoje poznatky o krajine, v ktorej študujete. Atmosféra v rodine je neformálna, uvoľnená a každú rodinu pravidelne navštevuje náš personál, takže máte istotu najvyššieho štandardu. V závislosti od lokality si môžete vybrať 1-lôžkovú alebo 2-lôžkovú izbu. Stravujete sa s rodinou a Váš program zahŕňa raňajky a večeru každý deň.

 

Rezidencia

Pre študentov, ktorí majú radi väčšiu nezávislosť a chcú spoznať nových ľudí z celého sveta je vhodná rezidencia. Bývanie sa nachádza v srdci Manhattanu a v jeho blízkosti sa nachádza mnoho reštaurácií a  obchodov. Vybrať si môžete 1-lôžkovú alebo 2-lôžkovú izbu.Vybavenie rezidencie je moderné a zabezpečuje študentom príjemné a komfortné bývanie.

 

Voľný čas

Nezáleží na tom aké sú vaše záujmy alebo životný štýl, vždy sa nájde spôsob ako vhodne a zábavne využiť voľný čas. Výlety, múzeá a galérie, divadlá a kiná, reštaurácie a kluby, spoločné programy a športové aktivity sú pravidelnou súčasťou programu. Niektoré aktivity sú zdarma a veľa ďalších je za znížené ceny. Ak máte záujem o konkrétny šport, škola vie vyjsť v ústrety.

Vek: od 16 rokov

 NEW YORK – MANHATTAN A SOHO

Typ kurzu

2 týždne

3 týždne

4 týždne

extra týždeň

Vacation 20L

875,-/770,- 1 220,-/1 070,- 1 565,-/1 375,- 330,-/290,-

General 20+7L

920,-/810,- 1 290,-/1 135,- 1 655,-/1 455,- 355,-/310,-

Intensive 28+7L

1 055,-/930,- 1 490,-/1 310,- 1 925,-/1 690,- 430,-/380,-

Cena v USD/EUR

NEW YORK – MANHATTAN A SOHO

Ubytovanie

Typ izby

Strava

cena / týždeň

hosťovská rodina*

jednoposteľová polpenzia 420,-/370,-

hosťovská rodina*

dvojposteľová polpenzia 360,-/315,-

hosťovská rodina v Manhattane*

jednoposteľová raňajky 525,-/460,-

hosťovská rodina v Manhattane*

dvojposteľová raňajky 430,-/380,-

rezidencia New Yorker

jednoposteľová bez stravy 615,-/540,-

rezidencia New Yorker

dvojposteľová bez stravy 495,-/435,-

*Minimálny vek študenta 18 rokov. Možnosť ubytovania od 16 rokov za príplatok.

Cena v USD/EUR

Aktuálnu cenovú kalkuláciu vrátane všetkých poplatkov Vám zašleme na vyžiadanie.

Ceny v USD sú nemenné.
Ceny v EUR sú iba orientačné. Presné ceny budú prepočítané na základe aktuálneho kurzu v deň vyhotovenia konečnej faktúry.

 

V cene je zahrnuté:

 • registračný poplatok,
 • výučba podľa typu kurzu,
 • vstupné testy,
 • certifikát o absolvovaní kurzu,
 • požičanie učebných materiálov,
 • využívanie internetu v škole.

 

V cene nie je zahrnuté:

 • administratívny poplatok za ubytovanie,
 • poplatok za víza, prípadne cestovnú autorizáciu ESTA,
 • transfer z / na letisko,
 • letenka,
 • poistenie,
 • sezónny poplatok ubytovanie.

Termíny:

Kurzy začínajú v pondelok.
Príchod: nedeľa      Odchod: sobota

ZÍSKAJTE BEZPLATNÚ PONUKU  Fotogaléria

  Ďalšie pobyty v ponuke

  Fort Lauderdale

  ZOBRAZIŤ KURZ

  New York

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Los Angeles

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Chicago

  ZOBRAZIŤ KURZ

  San Francisco / Berkeley

  ZOBRAZIŤ KURZ

  San Diego

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Honolulu, Hawaii

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Washington

  ZOBRAZIŤ KURZ

  New York – Manhattan, SoHo

  ZOBRAZIŤ KURZ

  D&D Team

  D&D Team, s.r.o
  Pod Rovnicami 37
  841 04 Bratislava
  +421 2 6542 4300

          

  NAPÍŠTE NÁM