+421 903 725 459 ·   +421 2 6542 4300 ·   

Galway

Atlantic škola

má viac ako 20 rokov skúseností v poskytovaní kurzov angličtiny pre dospelých, juniorov a rodín z celého sveta. Cieľom kurzov je, aby študenti dosiahli vynikajúce výsledky v poskytovaní výučby angličtiny v jedinečnom sociálnom a kultúrnom prostredí. Centrum výučby sa nachádza v areáli jedného z dvoch univerzít v Galway, GMIT a v blízkosti hlavných atrakcií, ktoré mesto ponúka. Študenti tu môžu  využívať moderné vzdelávacie zariadenia, svetlé učebne, prístup na Wifi, kafetériu, športovú halu a oddychovú miestnosť s mnohými hrami.

Galway

je prístavné mesto na západnom pobreží Írska. Sedí, kde sa rieka Corrib stretáva s Atlantickým oceánom. Centrom mesta je námestie Eyre Square z 18. storočia, ktoré je populárnym miestom obklopeným obchodmi a tradičnými krčmami so živou írskou ľudovou hudbou. V blízkosti sa nachádza množstvo kaviarní, butikov a galérií. Galway je prosperujúce, kozmopolitné mesto a zároveň obľúbená prímorská destinácia s krásnymi plážami. Je príjemné objavovať mesto a jeho krivoľaké uličky, farebné fasády obchodov a rušné kaviarne. Mesto je tiež známe pre mnoho festivalov, ktoré sa tu konajú po celý rok, ako napríklad každoročný Galway Arts Festival.

Škola kombinuje skvelý prázdninový pobyt pre tínedžerov, intenzívny kurz anglického jazyka s bohatým programom oddychových, zábavných, športových aktivít a exkurzií. Výučba prebieha v doobedňajších aj poobedňajších hodinách a zahŕňa 24 lekcií za týždeň. Ranné vyučovanie prebieha od 9:30 do 13:00 a poobede od 14:00 –do 15:30 s maximálne 15 študentmi v triede. Tento program je vhodný pre študentov, ktorí si chcú nájsť nových kamarátov z celého sveta, zažiť skutočný život v írskom meste Galway, zlepšiť si nielen slovnú zásobu a komunikačné schopnosti v angličtine, ale aj sebavedomie a plynulosť v danom jazyku.

Hostiteľská rodina

Atlantic Language Galway ponúka ubytovanie pre svojich študentov v starostlivo vybraných a priateľských miestnych hostiteľských rodinách, ktoré sa nachádzajú v okruhu približne 20 min od školy mestskou dopravou. Tento typ ubytovania je určený pre deti a mládež, ktoré uprednostňujú príjemné rodinné prostredie a sú schopné ochotne sa prispôsobiť novým zvykom a inému štýlu života. Pobyt v rodine umožňuje študentom spoznať inú kultúru, spôsob života a používať cudzí jazyk aj mimo školy. Je vhodný pre starších študentov, ktorí zvládnu cestu do školy a späť po poobedňajších aktivitách. Študenti sú začleňovaní do rodín s prihliadnutím na vek, potreby a požiadavky. O izbu sa študent delí s ďalším zahraničným študentom, izby sú 2-3-posteľové. Všetky hosťovské rodiny sú vyberané našimi partnerskými školami a musia spĺňať určité kritéria. Sú pravidelne kontrolované. Môžu to byť rodiny s deťmi alebo rodiny, ktoré majú odrastené deti, prípadne osamelé osoby, ktoré majú mnohokrát viac času na komunikáciu so študentmi.

Rezidencia

Atlantic Language Galway ponúka výborne rezidenčné ubytovanie v Glasan Student Village výhodne umiestnené priamo v areáli GMIT. Študenti sú ubytovaní v 3-izbových apartmánoch v 1 alebo 2-posteľových izbách. V apartmánoch majú k dispozícii kúpeľne, uteráky a posteľné prádlo. V budove sa tiež nachádza spoločenská miestnosť s televízorom, kde sa študenti stretávajú a relaxujú, prístup na Wifi a 24-hodinová bezpečnostná služba a dozor. V cene pobytu je aj plná penzia.

Typ ubytovania

Termíny

Vek

2 týždne

3 týždne

4 týždne

hostiteľská rodina

29.06. – 24.07.

12 – 16

1 646,- 2 394,- 3 142,-

rezidencia

1 870,- 2 730,- 3 590,-

Cena v EUR

V cene je zahrnuté:

 • výučba 24 lekcií týždenne (1 lekcia = 45 minút), max. 15 študentov v skupine,
 • vstupné testy a interview,
 • učebné materiály,
 • certifikát o absolvovaní kurzu,
 • ubytovanie v hostiteľskej rodine alebo v rezidencii, viacposteľové izby,
 • plná penzia,
 • program a aktivity s kvalifikovaným dozorom,
 • študijné výlety a exkurzie,
 • 24-hodinový dozor,
 • transfer z / na letisko v Dubline od 8:00 – 20:00,
 • registračný poplatok.

V cene nie je zahrnuté:

 • letenka, doprava,
 • cestovné poistenie,
 • vratný depozit za ubytovanie,
 • lokálne MHD,
 • trasnfer z / na iné letisko alebo mimo vybraných časov,
 • vreckové.

Termíny:

29.06. – 24.07.2020

 

Príchod: sobota / nedeľa     Odchod: sobota / nedeľa

ZÍSKAJTE BEZPLATNÚ PONUKU


  Fotogaléria

  Ďalšie pobyty v ponuke

  Dublin

  11 - 17 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Galway

  12 - 16 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Galway – Freestyle Program

  16 - 19 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Dublin – Emerald Culture Institute

  11 - 18 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Blackrock

  11 - 17 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Cork

  11 - 17 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  D&D Team

  D&D Team, s.r.o
  Pod Rovnicami 37
  841 04 Bratislava
  +421 2 6542 4300

          

  NAPÍŠTE NÁM